
Camping met overdekt zwembad Brabant
Op zoek naar een camping met overdekt zwembad in Brabant? Dan is Recreatiepark TerSpegelt de uitkomst! Deze camping met overdekt zwembad ligt namelijk midden in de Brabantse Kempen. De camping heeft een verwarmd binnenzwembad en heeft daarnaast SterrenStrand: een overdekt water- en speelparadijs en het beschikt over 3 recreatieplassen. De camping beschikt over voldoende plaatsen om je tent of caravan neer te zetten, maar er is ook de keuze om te overnachten in één van de huuraccommodaties.
Wat is er te doen op onze camping in Brabant?
✓ Verwarmd binnenzwembad
✓ SterrenStrand; het hele jaar door mooi weer!
✓ 3 recreatieplassen
✓ Activiteiten in, op, boven of rondom het water
✓ Water- en zandspeel paradijs
Welke verblijfmogelijkheden zijn er op onze camping?
Bij Terspegelt, een camping met overdekt zwembad in Noord Brabant, zijn verschillende kampeerplaatsen en huuraccommodaties aan het water. Denk bijvoorbeeld eens aan een kampeerplaats met privé sanitair. Deze kampeerplekken zijn gelegen aan het water waarbij je heerlijk kan pootje baden of een middag kan vissen. Geen eigen tent of caravan? Kies dan voor een van onze huuraccommodaties. Met onze luxe WaterLodge verblijf je namelijk óp het water!
Wat voor activiteiten zijn er te doen op onze camping?
Het gehele seizoen zijn er verschillende activiteiten voor zowel jong én oud te doen op de camping. Zo kan je over één van de recreatieplassen Tokkelen! De tokkelbaan voert je met een lekkere snelheid langs de wandelboulevard.
Ook in ons overdekt zwembad zijn elke dag verschillende activiteiten. Uitgezwommen in het overdekt zwembad? Ga dan naar SterrenStrand: klimmen, klauteren en kliederen in het zand en dat allemaal in onze camping met overdekt zwembad in het prachtige Noord Brabant.
SterrenStrand
Klimmen, klauteren en kliederen met zand. Dat kan in het avontuurlijk overdekt water- en zandspeelparadijs!
Recreatieplas
Alle ruimte voor waterrecreatie op de grote recreatieplas
Dubbele Tokkelbaan
LekkerZwieren boven het water aan de 120 meter lange dubbele Tokkelbaan! Let op: vanaf 1.20 meter.
Blobben of geblobt worden
Spannend en spetterend! Durf jij het aan? (Let op: Vanaf 12 jaar!)
Horeca op onze camping met overdekt zwembad in Brabant
De horeca op TerSpegelt is erg divers. Zo heeft strandpaviljoen De Wijde Blick, gelegen naast het overdekt zwembad, een uitgebreide menukaart. Aan de kinderen is gedacht met een speciale kinderkaart! Liever een snelle hap? Ga dan naar LekkerMakkelijk of LekkerSnacken, waar de lekkerste frietjes en pizza’s gemaakt worden.