LoungeLodge (5-persoons)
- Relaxen op de loungebanken
- Rustige ligging
- Speeltoestel op het veld
Ontdek meer over LoungeLodge (5-persoons)
Zorgeloos relaxen in een groene omgeving
In deze 5-persoons lodges is het ontspannen vakantie vieren in een bosrijke sfeer. Binnen en buiten kun je eindeloos chillen op loungebanken met veel kussens. Hier kom je pas echt tot rust!
- Voor 5 personen
- 2 slaapkamers
- Eigen badkamer & keuken
- Speeltoestel op het veld
- Binnen en buiten loungebanken
- Alles gelijkvloers
Meer over de LoungeLodge
Woonkamer met open keuken:
- Uitgebreide keukeninventaris
- Koelkast / magnetron / Nespresso / vaatwasser
- TV / Radio
- Loungebank met salontafel
- Eethoek
- Gaskachel
- Verwarming
Doucheruimte:
- Wastafel met kastje
- Douche
Toilet
Ouderslaapkamer:
- 2-persoons bed
- Moltons, kussens en 2x 1-persoons dekbed
- Opbergruimte
Kinderslaapkamer:
- 1x 1-persoonsbed
- 1 stapelbed
- Moltons, kussens en dekbedden
- Opbergruimte
Overdekt veranda-terras:
- Loungebank
- Picknicktafel
- BBQ (naast het terras)
Bij te boeken:
- Badhanddoekenpakket €5,-
- Keukenlinnen €3,50
- Kinderstoel €5,-
- Campingbedje €5,-
- Bedhekjes €5,-
- BBQ rooster (te lenen voor een borg van €10,-)
Overig:
- Je hebt gratis WiFi in de LoungeLodge.
- In de LoungeLodge is roken niet toegestaan.
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- Het middenterrein bij de LoungeLodges is autovrij, laden en lossen kan via het naastgelegen parkeerterrein.
Beoordelingen
beoordelingen
- “Een midweek in de 5 persoons LoungeLodge geweest. Het is echt een heel mooie huuraccommodatie. Alles erop en eraan, groot genoeg voor 5 personen en een hele gave douche!”
- “Wij verbleven dit jaar voor het eerst in een LoungeLodge. We waren meteen verliefd op deze accommodatie. De LoungeLodge is voorzien van alle gemakken met toch het behoud van het kampeergevoel! Wij gaan zeker terug naar TerSpegelt.”
- “Wij verbleven op veldje 3 in Glamping-tent 7 (LoungeLodge). Ideaal met de ochtendzon en schaduw in de middag. Dichtbij de speeltuin zodat onze dochter van 5 hier alleen heen kon. De tent was voorzien van alle gemakken, zelfs een vaatwasser en een heerlijke regendouche. Fantastisch!”
Bekijk op plattegrond
De LoungeLodges liggen op een gezellig veld vlak bij de speeltuin. Bekijk de locaties op de plattegrond!
= Beschikbaar
= Niet beschikbaar
Beschikbaarheid
Selecteer een aankomst en vertrekdag
Legenda
= Beschikbaar |
= Geselecteerd |
= Niet beschikbaar |
×
Prijs op basis van 2 personen, inclusief schoonmaak- en reserveringskosten en bedlinnen (verplichte kosten) en 6,5% toeristenbelasting.